STRONA GŁÓWNA
KONCERTY

KONCERTY

KONCERTY MUZYKI AFRYKAŃSKIEJ

koncerty Organizujesz festiwal, imprezę kulturalno ? rozrywkową? Potrzebujesz muzyków afrykańskich  profesjonalnie grających na instrumentach etnicznych? Gaspard Conde to doskonały wybór. Gaspard to wirtuoz gry na bębnach, współpracuje z najlepszymi afrykańskimi muzykami i tancerzami dostępnych w Polsce i nie tylko. Gaspard Conde jest leaderem zespołu, którego skład tworzą wyłącznie profesjonalni muzyce i tancerze specjalizujący się w tradycyjnej muzyce Afryki Zachodniej. Artyści pochodzą z Gwinei, Gambi, Senegalu i Konga. Współpraca z zespołem Gasparda Conde to gwarancja niezapomnianego widowiska, doskonałego brzmienia, najlepszych umiejętności, najciekawszych kompozycji i stuprocentowej afrykańskiej energii. Zobacz nasze występy.

Esencja Kultury Afryki Zachodniej

Proponujemy barwne widowisko muzyczne z udziałem najwybitniejszych afrykańskich muzyków i tancerzy. Gramy na takich instrumentach jak djembe, dundun, kora, balafon, krin, kaskaniet i wiele innych. Śpiewamy własne aranżacje, wśród których usłyszysz porywające i skoczne utwory, jak również romantyczne i melodyjne pieśni. Oprócz genialnych muzyków i wokalistów, nasze muzyczne show dopełniają utalentowani tancerze i piękne tancerki. Występujemy w naszych tradycyjnych strojach i z dumą prezentujemy to, co w naszej kulturze najcenniejsze. Współpracujemy ze znanymi baletami z Gwinei, jesteśmy partnerem wielu znanych i cenionych artystów obecnie tworzących w Europie. Decydując się na naszą grupę masz gwarancję, że pracujesz z najlepszymi.

nasza oferta obejmuje występy, koncerty i pokazy podczas takich wydarzeń jak:

Festiwale i targi, Spektakle teatralne i muzyczne, Eventy firmowe, Imprezy integracyjne, Akcje promocyjne, Wesela i inne imprezy okolicznościowe